PNEU Černý-Šafránek s.r.o.

AUTOTRACER pro partnery

Chcete si zkontrolovat vozidlo před výkupem? Máte pochybnosti o skutečném stavu tachometru nebo roku výroby? Základním nástrojem Cebia pro prověření ojetého automobilu je systém AUTOTRACER.

Co je systém AUTOTRACER

  • Informační systém AUTOTRACER funguje v režimu on-line a je připraven Vám poskytnout okamžitou pomoc, při výkupu a prodeji ojetého vozidla
  • Obratem zjistíte maximum důležitých informací o zadaném vozidle, jako je záznam stavu tachometru, ověření roku výroby, kontrola odcizení, kontrola leasingu, návod na kontrolu identifikátorů vozidla, servisní historie a řadu dalších informací
  • Zjištěné informace pak můžete poskytnout zákazníkovi při prodeji vytvořením osvědčení Cebia REPORT
  • Po zadání VIN vozidla si nejdříve zdarma ověříte, kolik informací je o daném vozidle v systému k dispozici. Teprve pak se můžete rozhodnout, zda vstoupíte do placené části systému (dle smluvních podmínek níže)
  • Produkt je neustále rozvíjen a doplňován o příplatkové služby, jako je on-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka, které Vás chrání před mnoha riziky
Využívání AUTOTRACERu není založeno na žádném vstupním ani měsíčním poplatku, máte ho k dispozici, když potřebujet,e a tak je i zpoplatněn.

Vstup do systému AUTOTRACER je prostřednictvím profesionálního informačního systému CebiaNET určeného pro partnery společnosti Cebia.

Co prověřujeme

Zde naleznete rozsah informací, které poskytujeme v systému AUTOTRACER pro motoristickou veřejnost. Pro Vás je k dispozici navíc on-line prověření exekuce nebo insolvence zákazníka.

Hlavní stránka

PNEU Černý-Šafránek s.r.o.
PNEU Černý-Šafránek s.r.o.
Hradecká 487, Libice nad Cidlinou 289 07
+420 325 653 327, phm@pneucerny-safranek.cz

Copyright © 2023 by PNEU Černý-Šafránek s.r.o. | realizace Regional |